Kontakt

Esperan OÜ

Kohvikute kontakttnumbrid on kohvikute all.

Müürivahe 14, Tallinn 10146
Reg. kood 10711179
EE100658093

Peakontor tel: 644 6702,
info@revalcafe.ee

Rene Treifeldt
Tegevjuht ja asutaja

rene@revalcafe.ee

Anri Treifeldt
Asutaja

anri.treifeldt@revalkondiiter.ee

Kateriina Pantjuhhova
Toidukvaliteedijuht

katerina@revalcafe.ee

Hanka Kaselo
Teenindus- ja personalijuht

hanka@revalcafe.ee

Sirli Stalde
Cateringiteenuse juht

sirli@revalcafe.ee

Karin Toim
Pearaamatupidaja

karin@revalcafe.ee

Maare Rist
Turundus-ja kommunikatsioonijuht

maare@revalcafe.ee

Soovid meile tööle tulla?

Tallinna kohvikud

Tartu kohvikud

Tule liitu Naeratusega!

Naeratus on Reval Cafe püsikliendiprogramm