No image

Ajaga on Reval Café üha enam hakanud mõtlema veini armastavale kliendile ja paneb oma sortimendis järjest rohkem rõhku teadlikule ning kvaliteetsele veinikaardile. Selle üheks heaks näiteks on Reval Café osalus OÜ Manipenny töös, mida juhib Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni asutaja ning esimene president, tippsommeljee Rein Kasela.

„Õnnelikud juhused sünnitavad häid ettevõtmisi. Bordeaux külastus 1997. aastal andis mulle tõuke tellida esimesed Primeur-veinid. Samal aastal võlus mind jäägitult Burgundia. Francois Faiveley ja Bernard Bouyer-Dubosquet kompromissitu suhtumine toote kvaliteeti ja elutõed veensid mind, et Manipenny OÜ juhtlauseks sobib “La Passion des Grand Crus”. See ei tähenda ainult kirge tippveinide vastu, vaid eelkõige looduslähedast veiniviljelust, suurt professionaalsust ja oma piirkonna ehedat esitlust, mida ma oma partneritelt ootan ja püüan edasi anda ka oma klientidele.

Kuni 2009 aastani tegelesime peamiselt hulgimüügiga HoReCa sektoris ning vähehaaval kasvas aktiivsus koolituste osas. 2009 aasta detsembris avasime Rotermanni vana kruubiveski paekivimüüride vahel oma vinoteegi – Rein Kasela Veinituba. Siin on väljas Manipenny kogu tootevalik – veinid, kange alkohol, oliivõlid ja veinitarvikud. Hubased Veinitoa ruumid on suurepärased koolituste ja veinidegustatsioonide läbiviimiseks. Siin asub ka meie büroo.

Kohtumisteni!“
Teie Rein Kasela

Rein Kasela Veinituba
Roseni 10
Tallinn 10111
Tel: +372 5014547
info@manipenny.ee
www.manipenny.ee

OKIA