No image

Saa asjast sotti!

Meie arvame tõsimeeli, et kohvikukultuuri oluline osa on värske ajalehe olemasolu. Eesti Ekspress on meie lehevalikus olnud pea kümmekond aastat. 😊
Sel aastal täitub 30 aastat esimese Ekspressi ilmumisest. Pidupäeva puhul villis meie andekas cateringi peakokk Martti Koppel pudelisse ingverise sidruni-granaatõuna-peedishoti.

Sügisvärvides terviseshot pakatab tervislikkusest, sest sisaldab vaid kehale kasulikke koostisosi. Peedimahlal on rida tervistavaid omadusi: see puhastab organismi jääkainetest, stimuleerib vereloomet, on arvestatav kaaliumiallikas ja peale selle on tegemist ühe joodirikkama köögiviljaga. Peedi loodusliku suhkru ja raua sisaldus parandavad aga koos mälu ja kontsenratsioonivõimet. Iidne puuvili – granaatõun, millest räägivad head juba vanaaja müüdid, on tuntud kasulike antioksüdantide poolest. Need kaitsevad südamehaiguste, enneaegse vananemise ja väidetavalt isegi Alzheimeri tõve ning vähi eest. Lisaks annab shotis sisalduv sidrun korraliku annuse sügiseks hädavajalikku C-vitamiini ning joogile lisab särtsu bakteri- ja põletikuvastase toimega ingver.

📍Peale selle on alates 26.09 Eesti Ekspressi digipakett meie kohviku wifi-võrgus vabalt lugemiseks.
#saaasjastsotti

Võta shot ja saa asjast sotti!

 

OKIA