No image

Head isu!

 

KUMU KOHVIKUS:
(Weizenbergi 34 / Valge 1)

Esmaspäeval
Köögiviljapüreesupp parmesaniga 3.20
Koorene kana-köögviljakaste spinati, ahjukartulite, porgandite ja kapsasalatiga (SG) 4.80
 
Teisipäeval
Vürtsikas kana-šampinjonisupp kookospiima ja koriandriga (L) 3.20
Pikkpoiss köögiviljade, valge kastme ja coleslaw-salatiga 4.80
 
Kolmapäeval
Seljanka hapukoore ja peterselliga 3.20
Peedi-hakklihakotlet rosmariinikartulite, tomati-paprikakastme ja kurgi-tomatisalatga (SG) 4.80
 
Neljapäeval
Kanasupp köögiviljade ja pastaga (L) 3.20
Seapraad tomatise köögiviljapaja ja värske salatiga (SG) (L) 4.80
 
Reedel
Lillkapsa-pastinaagipüreesupp röstitud seemneseguga 3.20
Paneeritud lest kartuli-kõrvitsapüree, ürdikastme ja porgandi-redisesalatiga (SG) 4.80

 

 

RÄVALA KOHVIKUS:
(Rävala pst 3)

Esmaspäeval
Okroška 3.20
Praetud maisikanafilee kukeseenekastme ja kodujuustu-redisesalatiga (SG) 4.80

Teisipäeval
Lillkapsapüreesupp röstitud toorsuitsupeekoniga 3.20
Idamaine kalkunipilaff maheda küüslaugukastme ja tomati-sibulasalatiga (SG) 4.80

Kolmapäeval
Punane rassolnik liha ja hapukoorega (SG) 3.20
Kurzeme strooganov tatra ja marineeritud peediga (SG) 4.80

Neljapäeval
Köögiviljapüreesupp krõbedate sibulahelvestega 3.20
Ahjušašlõkk grillitud köögiviljade, vürtsika adžika kastme ja soolakurgiga (L) 4.80

Reedel
Kana-klimbisupp (SG) 3.20
Täidetud tomatid kartulitambi, hapukoore-tillikastme ja kapsa-paprikasalatiga 4.80

 

 

TERE KOHVIKUS
(Sõjakooli 10)

Esmaspäeval
Chorizo-läätsesupp 3.20
Kanakints riisi, küüslaugukastme ja kapsa-porgandisalatiga 4.80

Teisipäeval
Lillkapsa-brokolipüreesupp sinihallitusjuustuga 3.20
Praetud lest varajaste kartulite, tartarkastme ja wakame-kapsasalatiga 4.80

Kolmapäeval
Kalasupp spinati ja munaga 3.20
Kurzeme strooganov tatra ja küüslauguse peedisalatiga 4.80

Neljapäeval
Tom Kha 3.20
Pikkpoiss kartulipudru ja mahlase tomati-kurgisalatiga 4.80

Reedel
Värskekapsasupp sealihaga 3.20
Peekonis kanafilee kuskussi ja suvise salatiga 4.80

 

 

PÄRNU MNT KOHVIKUS:
(Pärnu mnt 27)

Esmaspäeval
Okroška 3.20
Praetud maisikanafilee kukeseenekastme ja kodujuustu-redisesalatiga (SG) 4.80

Teisipäeval
Lillkapsapüreesupp röstitud toorsuitsupeekoniga 3.20
Idamaine kalkunipilaff maheda küüslaugukastme ja tomati-sibulasalatiga (SG) 4.80

Kolmapäeval
Punane rassolnik liha ja hapukoorega (SG) 3.20
Kurzeme strooganov tatra ja marineeritud peediga (SG) 4.80

Neljapäeval
Köögiviljapüreesupp krõbedate sibulahelvestega 3.20
Ahjušašlõkk grillitud köögiviljade, vürtsika adžika kastme ja soolakurgiga (L) 4.80

Reedel
Kana-klimbisupp (SG) 3.20
Täidetud tomatid kartulitambi, hapukoore-tillikastme ja kapsa-paprikasalatiga 4.80

 

 
POSTIMAJA KOHVIKUS:
(Narva mnt 1)

Päevasupp 4.-

Küsi teenindajalt, millist nädalasuppi täna serveeritakse.

 

 
TELLISKIVI KOHVIKUS:
(Telliskivi 60A)

Esmaspäeval
Lillkapsapüreesupp 3.20
Kanašašlõkk fooliumis kartuli ja küüslaugukastmega 4.50
 
Teisipäeval
Seenesupp 3.20
Hakklihakotlet praemuna, tatra ja coleslaw-salatiga 4.50

Kolmapäeval
Kergelt vürtsikas aedviljasupp riisiga (L) 3.20
Krõbekoorikuga lestafilee ahjuaedviljade ja suvise salatiga (L) 4.50
 
Neljapäeval
Gazpacho (L) 3.20
Vürtsikas ahjuribi mundrikartulite, küüslaugukastme ja rohelise salatiga 4.50
 
Reedel
Spinatipüreesupp 3.20
Seašnitsel kartulipüree seenekastme ja toorsalatiga 4.50

 

 

MÜÜRIVAHE KOHVIKUS:
(Müürivahe 14)

Esmaspäeval
Seenepüreesupp krutoonidega (SG) 3.20
Praetud kanakintsud bulguri-granaatõunasegu, rohelise karrikastme ja porgandi-apelsinisalatiga (SG) 4.80

Teisipäeval
Põldoasupp suitsulihaga (SG)(L) 3.20
Porru ja seentega pikkpoiss tatra, ürdise koorekastme ja juursellerisalatiga (SG) 4.80

Kolmapäeval
Frikadellisupp (L) 3.20
Böfstrooganov kartulitambi ja peedi-soolakurgisalatiga (SG) 4.80

Neljapäeval
Kana-klimbisupp (SG)(L) 3.20
Singi-juustutäidisega kanatasku riisi, jogurtikastme ja Hiina kapsa salatiga (SG) 4.80

Reedel
Mehhikopärane hakklihasupp (SG)(L) 3.20
Kartuli-suitsukalavorm fenkoli, juustu, tillikastme ja wakame-kaspasalatiga 4.80

 

 

PERH AATRIUMI KOHVIKUS:
(J. Sütiste tee 19)

Esmaspäeval
Köögivilja-kanapüreesupp krutoonidega (SG) 3.20
Veisestrooganov riisi, kookospiima-karrikastme ja kaalika-porgandisalatiga (SG) 4.50
 
Teisipäeval
Talupojasupp veiselihaga (L) 3.20
Juustu-riisi-seenetäidisega hakkliharull keedukartulite, koorese peekonikastme ja peedi-vinegretiga (SG) 4.50

Kolmapäeval
Frikadellisupp (L) 3.20
Ahjukala kartulipüree ja wakame-kapsasalatiga 4.50
 
Neljapäeval
Vürtsikas hakkliha-riisisupp (L) 3.20
Kana taignas, ahjukartuli-köögiviljasegu, hapukoore-mangokastme ja kurgi-tomatisalatiga (SG) 4.50
 
Reedel
Külm peedisupp veiseliha ja hapukoorega 3.20
Cannellonid hakkliha, tomatikastme ja värske salatiga (SG)(L) 4.50

 

 
VIIMSI KOHVIKUS:
(Ranna tee 13b/c)

Esmaspäeval
Baklažaani-tomatipüreesupp mozzarellaga (SG) 3.20
Sealihapilaff hapukoore ja kapsa-soolakurgi-sibulasalatiga 4.80

Teisipäeval
Aasiapärane kanasupp (SG) 3.20
Spinati-juustutäidisega hakklihakotlet keedukartulite, koorekastme ja peedi-juurselleri-õunasalatiga (SG) 4.80

Kolmapäeval
Läätsesupp (L) 3.20
Tomati-juustukattega sealiha tatra, piprakastme ja sooja oa-paprikasalatiga (SG) 4.80

Neljapäeval
Sibulasupp Merevaigu ja krõbeda juustusaiaga (SG) 3.20
Üleküpsetatud kanafilee kartulipüree ja sooja letšosalatiga (SG) 4.80

Reedel
Rassolnik hapukoorega 3.20
Paneeritud kalafilee köögiviljade ja tartarkastmega (SG) 4.80
 

 

TARTU KOHVIKUS:
(Riia 4, TARTU)

Esmaspäeval
Kana-riisisupp 3.20
Tortilja hakkliha, külma kastme ja värske salatiga 4.50

Teisipäeval
Koorene peedipüreesupp peekoniga 3.20
Juustu-ananassikattega kana porgandipüree, koorekastme ja toorsalatiga 4.50

Kolmapäeval
Koorene lõhesupp 3.20
Pikkpoiss aurutatud riisi, sinepikastme ja kurgi-kapsasalatiga 4.50
 
Neljapäeval
Talumehesupp 3.20
Seašnitsel keedukartulite, tumeda kastme ja kapsasalatiga 4.50
 
Reedel
Porgandi-kookosepüreesupp 3.20
Paneeritud lest karrise kuskussi, paprikasalati ja külma kastmega 4.50

*SG – sisaldab gluteeni
*L – laktoosivaba
*V – vegan

 

OKIA