No image

Head isu!

 

KUMU KOHVIKUS:
(Weizenbergi 34 / Valge 1)

Esmaspäeval
Karrine muskaatkõrvitsapüreesupp kõrvitsaseemnetega 3.20
Juustuga üleküpsetatud kotlet tatra, koorekastme ja porgandi-kapsasalatiga (SG) 4.50
 
Teisipäeval

Tomatine veiselihasupp hapukoorega 3.20
Madalal temperatuuril küpsetatud searibi rosmariinikartulite ja värske salatiga (L) 4.50
 
Kolmapäeval
Rassolnik hapukoore ja maitserohelisega (SG) 3.20
Koores hautatud kalafilee kartuli-hernetambi ja peedisalatiga 4.50
 
Neljapäeval
Suitsulõhe-köögiviljasupp spinati ja munaga (L) 3.20
Paneeritud sealiha ahjuköögiviljade, sinepi-rukolakastme ja tomati-paprikasalatiga (SG)  4.50
 
Reedel
Lillkapsa-porgandipüreesupp sinihallitusjuustuga 3.20
Grillitud kanafilee köögiviljariisi, kukeseenekastme, ja hiinakapsa-kurgisalatiga (SG) 4.50

 

 

RÄVALA KOHVIKUS:
(Rävala pst 3)

Esmaspäeval
Porgandipüreesupp fetaga 3.20
Kookosekanafilee tšillise mango-majoneesikastme, musta riisi ja redise-paprikasalatiga (SG) 4.50

Teisipäeval
Kana-klimbisupp (SG) 3.20
Kurzeme strooganov ahjutatra ja küüslauguse peedi-juustusalatiga 4.50

Kolmapäeval
Kodune kalasupp 3.20
Munaga hakkbiifsteek kartulipudru, koorese sinepikastme, friteeritud sibula ja soolakurgi-kapsasalatiga 4.50

Neljapäeval
Lihaseljanka 3.20
Juustu-seenekattega kanakintsuliha ahjukartulite, tüümianikastme ja porgandi-kaalikasalatiga (SG) 4.50

Reedel
Hernepüreesupp röstitud peekoniga 3.20
Riivsaia-parmesanikoorikus tilaapiafilee tartar-kastme, karrise köögiviljariisi ja tomati-sibulasalatiga 4.50

 

 

 

TERE KOHVIKUS
(Sõjakooli 10)

Esmaspäeval
Seljanka hapukoorega 3.20
Heeringa-kodujuustukaste keedukartulite, marineeritud kurgi ja munaga 4.50

Teisipäeval

Kana-klimbisupp (SG) 3.20
Magushapus kastmes sealiha metsiku riisi ja kapsa-porgandisalatiga 4.50

Kolmapäeval

Hapukapsaborš veiselihaga (L) 3.20
Lindströmi kotlet köögiviljatambi ja mahlase tomati-kurgisalatiga 4.50

Neljapäeval

Minestrone peekoniga (SG) 3.20
Tomati-juustukattega tursafilee aurutatud kartulite, tartar-kastme ja redise-porgandisalatiga 4.50

Reedel

Tom Kha kanaga 3.20
Peekonis kanafilee köögiviljatatra, sibulakastme ja nuikapsa-kaalikasalatiga 4.50

 

 

 

 

PÄRNU MNT KOHVIKUS:
(Pärnu mnt 27)

Esmaspäeval
Porgandipüreesupp fetaga 3.20
Kookosekanafilee tšillise mango-majoneesikastme, musta riisi ja redise-paprikasalatiga (SG) 4.50

Teisipäeval
Kana-klimbisupp (SG) 3.20
Kurzeme strooganov ahjutatra ja küüslauguse peedi-juustusalatiga 4.50

Kolmapäeval
Kodune kalasupp 3.20
Munaga hakkbiifsteek kartulipudru, koorese sinepikastme, friteeritud sibula ja soolakurgi-kapsasalatiga 4.50

Neljapäeval
Lihaseljanka 3.20
Juustu-seenekattega kanakintsuliha ahjukartulite, tüümianikastme ja porgandi-kaalikasalatiga (SG) 4.50

Reedel
Hernepüreesupp röstitud peekoniga 3.20
Riivsaia-parmesanikoorikus tilaapiafilee tartar-kastme, karrise köögiviljariisi ja tomati-sibulasalatiga 4.50

 

 

 

 

POSTIMAJA KOHVIKUS:
(Narva mnt 1)

Nädalasupid: küsi teenindajalt, millist nädalasuppi täna serveeritakse.

Muskaatkõrvitsapüreesupp röstitud kõrvitsaseemnetega 3.50
Revali borš veiselihaga 3.50
Kana-porgandi-porrulaugusupp 3.50
Koorene lõhesupp 3.50
Seljanka veiselihaga 3.50

 

 

 

 

TELLISKIVI KOHVIKUS:
(Telliskivi 60A)

Esmaspäeval
Suitsujuustusupp krutoonidega (SG) 3.20
Peekoni-sinihallitusjuustuga kanafilee kuskussi ja grilltomatiga 4.50
 
Teisipäeval
Rassolnik kalaga 3.20
Sealihaklops kartulipüree ja hapukapsasalatiga (SG) 4.50
 
Kolmapäeval
Hapukapsasupp hapukoorega 3.20
Tomatikattega kala hernepüree ja värske salatiga 4.50
 
Neljapäeval
Kana-spinatisupp (L) 3.20
Veisešnitsel rosmariinikartulite ja salatiga (SG) 4.50
 
Reedel
Hernesupp suitsuliha ja hapukoorega 3.20
Täidetud zukiini ürdibulguri ja tomatikastmega (L)(SG) 4.50

 

 

 

MÜÜRIVAHE KOHVIKUS:
(Müürivahe 14)

Esmaspäeval
Lillkapsapüreesupp kitsejuustuga 3.20
Sealihaguljašš keedukartulite ja peedi-küüslaugusalatiga (L) 4.50

Teisipäeval
Kolme kapsa supp sealihaga (L) 3.20
Marineeritud kanafilee fetajuustu, pärlkuskussi, sidruni-koorekastme ja hiinakapsa-kurgisalatiga (SG) 4.50

Kolmapäeval
Peedi-hakklihasupp (L) 3.20
Kartuli-hakklihavorm ürdi-koorekastme ja värske salatiga 4.50

Neljapäeval
Mehhikopärane supp kanalihaga (L) 3.20
Ahjus küpsetatud pardikoivad kartuli-spinatipüree, punase veini kastme ja juurselleri-porgandisalatiga (SG) 4.50

Reedel
Kikerhernesupp spinati-köögiviljadega (L) 3.20
Lõhekotlet ürdiriisi, tzatziki ja kapsa-fenkolisalatiga (SG) 4.50

 

 

 

 
PERH AATRIUMI KOHVIKUS:
(J. Sütiste tee 19)

Esmaspäeval
Peedipüreesupp sinihallitusjuustuga 3.20
Seaguljašš hapukoorekastmes tatra ja kapsa-peedi-õunasalatiga (SG) 4.50
 
Teisipäeval

Kalaseljanka hapukoorega 3.20
Kodune kotlet ahjukartulite, koorese seenekastme ja kurgi-tomati-sibulasalatiga (S) 4.50
 
Kolmapäeval
Šampinjoni-spagetisupp hapukoorega (SG) 3.20
Spinati-oliivi-juustukattega kanafilee köögiviljariisi, hapukoore-murulaugukastme ja koreapärase porgandisalatiga (SG) 4.50
 
Neljapäeval
Hartšo kanaga (L) 3.20
Sealihavarras hautatud köögiviljade, vürtsika tomatikastme ja marineeritud peedi-kurgiviiludega (L) 4.50
 
Reedel
Hernesupp singiga (L) 3.20
Cannelone hakkliha, juustukastme ja värske salatiga (SG) 4.50

 

 

VIIMSI KOHVIKUS:
(Ranna tee 13b/c)

Esmaspäeval
Porgandipüreesupp fetaga 3.20
Kanakintsuliha köögiviljade, riisi, karrikastme ja porgandi-sellerisalatiga (SG) 4.50
 
Teisipäeval
Hapuoblikasupp sealiha ja hapukoorega 3.20
Kartulivorm sibula, peekoni, mädarõikakastme ja peedi-hapukapsasalatiga 4.50
 
Kolmapäeval
Veiseliha-kikerhernesupp spinatiga (L) 3.20
Muna-köögiviljadega hakkliharull tatra, trühvlikastme ja kapsa-kurgi-redisesalatiga (SG) 4.50
 
Neljapäeval
Kana-klimbisupp (SG) 3.20
Sealihašašlõkk ahjukartulite, adžika ja grillsalatiga 4.50
 
Reedel
Kodune seljanka hapukoorega 3.20
Kalakotlet kartulipüree, pikantse külma kastme ja kapsa-kurgi-tomatisalatiga (SG) 4.50

 

TARTU KOHVIKUS:
(Riia 4, TARTU)

Esmaspäeval
Koorene krevetisupp 3.20
Kalkuni-kintsulihavarras keedukartulite, punaveinikastme ja marineeritud salatiga 4.50
 
Teisipäeval
Lillkapsasupp 3.20
Seene-juustukattega sealiha ahjukartulite, koorekastme ja porgandisalatiga 4.50
 
Kolmapäeval
Värskekapsasupp 3.20
Paneeritud kala porgandipüree, tsitrusekastme ja peedi-küüslaugusalatiga 4.50
 
Neljapäeval
Rassolnik 3.20
Kanašnitsel juurviljavoki, valge veini kastme ja kerge salatiga 4.50

Reedel
Peedipüreesupp 3.20
Kapsarullid basmati riisi, vürtsika tomatikastme ja toorsalatiga 4.50

*SG – sisaldab gluteeni
*L – laktoosivaba

 

OKIA