No image

Reval Café Naeratuse retsept

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hea Reval Café külaline!

Kutsume Sind proovima vahvat Reval Café Naeratuse retsepti, mille maitset ja valmistusaega saad ise valida. Meie retsepti järgides kogud Reval Café igalt ostult 5% Naeratusi ehk preemiaraha. Naeratuste kogumine on tasuta ning ei too kaasa kohustusi. Naeratusi kogud iga ostuga, välja arvatud tubakat mahvides, kampaaniatooteid või eripakkumisi nautides.

 

Vaja läheb:

  • ID-kaart 1 tk
  • Liitumistaotlus 1 tk
  • Peotäis Reval Café kohvikukülastusi
  • Korralik annus mängulusti
 
 
1. Valmistamine:
 
Valmistamisviisid:
  • ID-kaart
Täida Naeratuse liitumistaotlus paberankeedil
Võta ID-kaart ja täida pabertaotlus, mille saad kohvikust või Reval Café kodulehelt. Naeratuse retsept valmib 5 tööpäeva jooksul
 
2. Kogu Naeratusi
Sea sammud Reval Café kohvikusse, telli head-paremat, esita enne maksmist ID-kaart. Nii kogudki oma esimesed Naeratused ehk 5% preemiaraha kohvikuarvest.
 
3. Naudi Naeratusi
Mõne aja pärast pöördu Reval Café kohvikusse tagasi ja nüüd on Sul võimalus vähendada oma kohvikuarvet varem kogutud Naeratustega. Sellest teavita teenindajat enne tasumist. Juhul, kui Naeratusi ei jätku kogu arve tasumiseks, saad puuduoleva summa maksta juurde sularahas või kaardiga.
 
Pane tähele
Seda, kui palju Sul on Naeratusi kogutud, ütleb Reval Café klienditeenindaja.
Naeratused on isiklikud ja neid pole võimalik välja võtta sularahas.
 
Lisandid
Kui oled otsustanud proovida Naeratuse retsepti, ootab Sind sünnipäevasoodustus 15% tervetelt tortidelt ning erisoodustused ja -pakkumised. Sünnipäevasoodustus on jõus viis päeva enne ja pärast sünnipäeva.
 
Kogu Reval Café Naeratusi ja naudi 5% preemiat!

OKIA