No image
Piia

Piia

PERH Aatriumi kohviku juhataja

Soe naeratus on headuse keel, mida kõik  mõistavad.

Madis

Madis

Viimsi kohviku peakokk

Olen sündinud ja kasvanud Hiiumaal. Tunnen lähedast sidet merega ja mulle meeldivad kalatoidud ning nende valmistamine. Oma töös olen loominguline ja mulle meeldib ennast proovile panna.

Tiina

Tiina

Reval Café catering juht ja Viru keskuse kohviku juhataja

Naerata ja maailm naeratab sulle vastu! Teen tööd, mida armastan, ning olen õnnelik, et saan seda teha koos huvitavate ja toredate inimestega. Ükski takistus ei ole ületamatu – kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.

Hanka

Hanka

Reval Café personalijuht

Minu jaoks ei ole see lihtsalt töö, vaid Reval Café on saanud osaks minu elust. Olen siin töötatud kümne aastaga arenenud just inimesena kõige enam ja ka naeratuse võlujõu avastanud. Ma arvan, et olen Reval Cafés nagu pudel head veini, mis muutub aastatega aina paremaks!

Margit

Margit

Reval Café kvaliteedijuht

Juri

Juri

Pärnu mnt kohviku peakokk

Oma karjääri jooksul olen töötanud mitmetes erinevates firmades aga alles nüüd tunnen, et Reval Cafe on just see ÕIGE koht. Ja seda kindlasti tänu sõbralikule kollektiivile ning muidugi ka väga heale töökeskkonnale!
Olen proovinud meie menüüd täiendada ainult oma parimate retseptidega! Minu valmistatud toite saate maitsta Reval-Cafes, mis asub Pärnu mnt-l. Ootan teid kõiki külla.

Helen

Helen

Müürivahe kohviku peakokk

Mulle meeldib mu töö, pakun Teile alati seda mida ise kliendina naudiksin. Hindan lihtsaid ja puhtaid maitseid, meeldib toiduga eksperimenteerida ja uusi põnevaid maitsekooslusi avastada.

Annika

Annika

Reval Café kommunikatsioonijuht (lapsehoolduspuhkusel

Mulle meeldib Reval Café juures just see, et selle nime taga seisavad õiged tõekspidamised kohviku- ja toidukultuurist. On hea tõdeda, et Reval Café on oma 8-aastase tegevusajaga saanud armastatud einestamise ja ajaveetmiskohaks meie püsiklientidele ning heaks partneriks päris paljudele ettevõtetele. Tahaks loota, et suudan oma tegevusega heade kolleegide toel panustada Reval Café seni saavutatu hoidmisesse ning uute mõtete elluviimisse. Reval Café – see on igaühele midagi!

Maarja-Triin

Maarja-Triin

Reval Café turundus- ja kommunikatsioonijuht

Reval Café on midagi enamat kui lihtsalt kohvikutekett. Selle sees olevad inimesed teevad oma tööd imetlusväärse kirega, luues igas kohvikus erilise ja ainulaadse õhkkonna. Sellise armastusega töötamine annab mulle pidevalt positiivset energiat ja tahet külastajatele näidata, kui palju head tegelikult Reval Café nime taga peidus on.

Vitali

Vitali

Telliskivi kohviku peakokk

Minu töös meeldib mulle kõige enam võimalus olla loominguline ning see, et minu ümber on minuga sarnaselt mõtlevad inimesed. Külalised võivad tulla meie kohvikusse kogu perega ja isegi kõige väiksematel on huvitav, sest alati jagub tegevust mängutoas. Avaldan teile ka ühe saladuse – mängutoast võivad meie väikesed külalised heita pilgu kööki ning näha, kuidas seal toitu valmistatakse…

Marite

Marite

Pärnu mnt kohviku teenindaja

Minu moto on: „Iga päev on kingitus ja iga inimene selles külaline, kes teeb minu päeva rõõmsamaks.“ Mulle meeldib, et saan Reval Cafés töötada koos niivõrd toredate ja lõbusate kolleegidega. Viie aastaga on Pärnu mnt kohvik muutunud mulle nii südamelähedaseks, justkui oleks tegemist teise koduga!

Laura

Laura

KUMU kohviku juhataja

Olen Reval Café-s töötanud ligi kaks aastat ja selle aja jooksul õppinud juurde palju – olen õppinud midagi sellist, mis teeb minust parema teenindaja, parema juhi. Hindan kõrgelt meie rõõmsameelset ja alati abivalmis töökollektiivi, kes teebki Reval Café-st täpselt nii hea kohviku kui ta seda täna on.

Gerda

Gerda

Vene tänava kohviku juhataja

Reval Café-sse tööle tulles sain aru, et kohv ei ole ainult hommikuäratus. Kohv on midagi enamat. See on miski, mis toob kokku sõbrad ja perekonna. Kohv ei ole ainult jook, mida hommikul ruttu juua, see on miski, mida peab oskama nautida. Keset vanalinna, ootab Teid hubase miljööga Reval Café nautuma kohvi nii hommikul enne tööd, lõunatades koos töökaaslastega või tulles õhtust sööma kõige kallimatega.

Elina

Elina

Müürivahe kohvik-restorani juhataja

Tervitan teid naeratades Müürivahe Reval Cafés. Naudin oma töös suhtlemist ja ootan põnevusega iga järgmist tööpäeva kohtumaks Reval Café külalistega. Olen rõõmsameelne päiksekiir ning alati valmis oma rõõmu teiega jagama!

Sten

Sander

Tere Tennisekeskuse kohviku peakokk

Sander on Tere Tennisekeskuse kohviku peakokk

Nadežda

Nadežda

PERH Aatriumi kohviku juhataja

PERH Aatriumi kohviku peakokk

Maitsev toit teeb terveks, tugevaks ja tuju heaks. Loodame, et teeme teie tuju paremaks.

Elina

Elina

Tere Tennisekeskuse kohviku juhiabi

Reval Cafést on saanud mulle kuue aasta jooksul teine kodu. Mulle meeldib, et töö Revalis on mitmekesine ja olen selle aja jooksul väga palju arenenud. Meil on suurepärased töötingimused ja kokku-hoidev kollektiiv.

Marek

Marek

Postimaja ja Kumu kohviku peakokk

Olen lühikese ajaga Reval Cafes palju omandanud. Just tänu sellele, et minu enda sees on tahe ja huvi selle töö vastu, kuid tean, et palju on veel õppida selles valdkonnas. Naudin iga tööpäeva, sest meil on fantastiline meeskond.

Kerli

Kerli

Viimsi kohviku juhataja

Sära ja sa näed, kuidas elu hakkab sulle vastu särama. Reval Cafes töötades näen, kuidas hea teenindus toob kliendi silmi sära, mis on parim tunnustus tehtu eest.
Meie kohvik on muutunud mu teiseks koduks, kuhu sisse astudes, tunnen, et see ongi mu õige koht. Kokkuhoidev kollektiiv on justkui mu väike perekond.

Martti

Martti

Reval Café Cateringi peakokk

Luban, et paneme Reval Café nime inimestele suhu ka väljaspool Eestit!

Vasilika

Vasilika

Vene tn kohviku peakokk

Mulle meeldib töötada Reval Cafés, sest meie meeskond on nagu üks suur pere. Hommikuti on hea tööle tulla, näha oma töökaaslasi ning nendega mõtteid ja ideid jagada, kuidas asju paremini teha. Mul on hea meel, et saan siin kokana edasi areneda.

OKIA