No image

Aastate jooksul on Reval Café’st saanud tuntud ja omanäoline kohvikukett ja hinnatud bränd. Reval Café’d iseloomustab eelkõige maitsev söök, mõistlik hinnaklass, tippkvaliteetne kohv, ühtse sisekujundusega hubane interjöör ja lahke teenindus. Reval Cafe kohvikud asuvad suurepärastes asukohtades üle Tallinna sobides hästi ümbritsevasse linnaruumi ja keskkonda.

Kuigi Reval Café iga kohvik eristub oma stiililt, toiduvaliku poolest ja väljanägemiselt ning omab kindlat klientuuri, on ajaga tekkinud ka väikesed kohvikuketiülesed traditsioonid – toidud, mis maitsevad igal pool oodatult ühtmoodi, nagu näiteks hommikusöögid, salatid jm. Olles üks vähestest kohvikukettidest Tallinnas, mis avatud juba varastel hommikutundidel, rõõmustab Reval Café oma kliente ulatuslikus valikus toitvate hommikusöökide, väga mitmekülgsete lõunamenüü pakkumiste ning igapäevaselt kohapeal küpsetatavate pagaritoodetega. Kasutame kõikides oma roogades rõõmsate puurivabade õrrekanade mune.

Reval Cafés on maitseid ja tegevust nii noortele kui eakatele, kodulinlastele kui ka väliskülalistele. Kohvikutes võib igapäevaselt keha kinnitada, toitlustada suuremaid gruppe või lihtsalt mõnusalt aega viita. Kõigis Reval Café kohvikutes on külastajatel võimalik kasutada tasuta internetiühendust.

 

 

OKIA